DEĞİŞİM VE İADE ŞARTLARI ;
1. Siparişi teslim aldıktan sonra değişim ve iade işlemini 2 gün içinde yapmalısınız.
2. Siparişteki ürünlerin tekrar satılmasına engel bir durum bulunmamalıdır. Ürünler size gönderildiği gibi, paketinde ve kullanılmamış olmalıdır.
3. Siparişinizle birlikte tarafınıza gönderilen faturanın ön yüzünde bulunan ilgili alana; Değişim veya iade etmek istediğiniz ürünlerin bilgilerini, isminizi ve soyadınızı doldurarak altta bulunan bölümü imzalamanız gerekmektedir. Aksi taktirde yasa gereği değişim gerçekleştirilemez.
4. İndirimli ürünlerde iade ve değişim yoktur.
5. Değişim ve iade kargo ücreti alıcıya aittir
6. Kullanılan ürünlerde tekrar satışa uygun olmadığı için iade alınmamaktadır
7. İç çamaşırı statüsünde bulunan ambalajı açılmış veya kullanılmış tene temas etmiş İç Giyim Ürünleri (Slip Göbek Korse, Basen Korse , Göbek Korse, Sütyen grubu , 
Atlet, Boxer Korse, Tam Boy Korseler vb.)

*İade ve değişim prosedürümüz aynıdır, değişim için göndereceğiniz ürünlerde size gönderilmesini talep ettiğiniz ürünün kodunu, bedenini ve rengini fatura üzerine yazmanızı rica ederiz.
ÜYE OLDUYSANIZ;
1. Üye girişi yaptıktan sonra Hesabım sayfasına, oradan da İade Taleplerim sayfasına geçin. İade Talebi Oluştur butonuna tıklayarak iade sürecini başlatın.
2. Açılan ekranda hangi siparişi iade etmek istediğinizi, hangi ürünleri iade etmek istediğinizi seçin. Size daha iyi hizmet verebilmemiz için neden iade yaptığınıza dair birkaç cümlelik kısa bir bilgi yazdıktan sonra, iadenizi nasıl almak istediğinizi seçin veya değişim talebi girin.
3. İade talebini oluştururken seçtiğiniz ürünleri düzgün bir şekilde kargo poşetine geri yerleştirin ve teslimat esnasında size ulaşmış olan faturayı ürünlerle beraber aynı poşete koyun.
4. Size en yakın PTT kargo şubesine 804664194 bu kod ile gönderim yapabilirsiniz.
ÜYE DEĞİLSENİZ;
İade işleminizi 804664194 kodu ile PTT Kargo’ya ileterek gerçekleştirebilirsiniz. Faturanızı da aynı şekilde ürün ile birlikte teslim etmeyi unutmayınız.
1. Size gönderilmiş olan faturayı mutlaka geri gönderin.
2. Faturanın arkasına mutlaka iade/değişim talebinizle ilgili bilgileri yazın.
• İadelerle ilgili farklı bir sorun yaşarsanız e-posta ([email protected]) adresinden bize her zaman ulaşabilirsiniz.

İADE NE ZAMAN GERÇEKLEŞİR?
Gönderdiğiniz iade-değişim talepleri ekibimiz tarafından elimize ulaştıktan sonraki 7 iş günü içerisinde değerlendirilir. Ürünler kullanılmamış, zarar görmemiş, tekrar satılmasına engel bir durum yoksa; bu süreç içerisinde iade tutarınız hesabınıza gönderilir, kredi kartınıza iade edilir ya da değişiminiz yapılır ve kargoya verilir.
Kredi kartı ile yapılan ödemelerde iade sonucu olumlu ise ödemeniz derhal bankanıza iade edilir. Tutarın hesabınıza yansıması bankadan bankaya farklılık gösterebilir. Taksitli alışverişlerinizde iade tutarınız taksitli olarak kartınıza iade edilebilir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR