MiaTermal Diz Üstü Göbek Basen Siyah Kadın Korse
MiaTermal Diz Üstü Göbek Basen Siyah Kadın Korse

MiaTermal Diz Üstü Göbek Basen Siyah Kadın Korse

0,00
İndirim Oranı : %22 İndirim
Fiyat : ₺269,90
İndirimli : ₺209,90
Stok Miktarı : 20
₺25,48 'den başlayan taksitlerle

 • Göbek üstü pacalı korse tayt nedir ?

   • Göbek , Basen , Simit bölgesi , selülit olan bölgelerde toparlamaya ve onarmaya yardımcı olur

   • Nefes alabilen kumaş sayesinde terleme yapmaz ve hareket kısıtlamaz

   • Kalıcı sonuçlar alabilmek için günde en az 5 - 8  Saat Kullanılması Önerilmektedir.

   • Kullanımı kıyafet altında yapabilirsiniz herhangi bir iz yada gözükme yapmaz

   • Temas ettiği her bölgede toparlama yapar ve uzun kullanımda kalıcı etki yapmaktadır
    Yıkaması kısa programda 30 derecede yapabilirsiniz

MiaTermal Diz Üstü Göbek Basen Siyah Kadın Korse

Ürün Özellikleri

 

 

Anında iki bedene kadar ince gösterme özelliğine sahiptir. Elbise içi kullanıma göre özel üretilmiştir. Sıkı dokuma örme teknolojisi ile tüm gün inceliği hissedeceksiniz. 2 ayrı renk seçeneği mevcuttur. Bel bölgesinde bulunan silikon bant sayesinde kayma yada katlanma yapmaz.

Günlük kullandığınız bedeni tercih ediniz.

 • Korse Sıkılık Derecesi 5/5
  %42 Elastan Likra %58 Polyamid
  Beden incelmesi sağlar.
  Nefes Alabilen Yapı
  Yüksek Emicilik
  Antibakteriyel

 

 

 

Korse Nedir? Ne İşe Yarar?

 

Korse, hızlı şekilde vücudu toparlama ve anında ince bir görünüme kavuşmada son derece kullanışlı bir araçtır. Yüzyıllardır iç giyimin önemli elemanlarından olan korse, fazlalıkları saklayarak vücudun daha fit görünmesini, kıyafetin daha iyi taşınmasını sağlar.

Korsenin ayrıca yağ yakımına yardımcı olduğu da bilinmektedir. Kendi beden ölçünüze uygun ve kaliteli materyallerden üretilmiş korseleri düzenli olarak günde 3- 4 saat kullanmak, bölgesel incelmeye yardım edecektir.

Farklı vücut bölgeleri için farklı tasarımlar söz konusu. Sadece karın ve göbek bölgesi için kullanılanların yanı sıra, sırt, kalça ve basenleri de kapsayan ürünleri bulabilirsiniz.

 

Basen Korse

 

Tek bir parçayla hem basen, hem alt karın hem de bel bölgesini sıkıca saran Diz Üstü Basen Korse ürünümüz özel yapısıyla yağ yakımını tetikleyerek sıkılaştırma sağlar. Gözle görülür derecede, 1 ila 2 beden incelme sağlayan bu özel korsede konforunuz için her detay ve her dikiş özenle düşünülmüştür. Elastan ve polyamid kumaştan üretilen bu ürün rahatsız hissettirmez ve kan dolaşımını etkilemez.

 

Etiketler
MiaTermal, MiaTermal Diz, MiaTermal Diz Üstü, MiaTermal Diz Üstü Göbek, MiaTermal Diz Üstü Göbek Basen, MiaTermal Diz Üstü Göbek Basen Siyah, MiaTermal Diz Üstü Göbek Basen Siyah Kadın, MiaTermal Diz Üstü Göbek Basen Siyah Kadın Korse, MiaTermal Diz Üstü Göbek Basen Siyah Korse, MiaTermal Diz Üstü Göbek Basen Kadın, MiaTermal Diz Üstü Göbek Basen Kadın Korse, MiaTermal Diz Üstü Göbek Basen Korse, MiaTermal Diz Üstü Göbek Siyah, MiaTermal Diz Üstü Göbek Siyah Kadın, MiaTermal Diz Üstü Göbek Siyah Kadın Korse, MiaTermal Diz Üstü Göbek Siyah Korse, MiaTermal Diz Üstü Göbek Kadın, MiaTermal Diz Üstü Göbek Kadın Korse, MiaTermal Diz Üstü Göbek Korse, MiaTermal Diz Üstü Basen, MiaTermal Diz Üstü Basen Siyah, MiaTermal Diz Üstü Basen Siyah Kadın, MiaTermal Diz Üstü Basen Siyah Kadın Korse, MiaTermal Diz Üstü Basen Siyah Korse, MiaTermal Diz Üstü Basen Kadın, MiaTermal Diz Üstü Basen Kadın Korse, MiaTermal Diz Üstü Basen Korse, MiaTermal Diz Üstü Siyah, MiaTermal Diz Üstü Siyah Kadın, MiaTermal Diz Üstü Siyah Kadın Korse, MiaTermal Diz Üstü Siyah Korse, MiaTermal Diz Üstü Kadın, MiaTermal Diz Üstü Kadın Korse, MiaTermal Diz Üstü Korse, MiaTermal Diz Göbek, MiaTermal Diz Göbek Basen, MiaTermal Diz Göbek Basen Siyah, MiaTermal Diz Göbek Basen Siyah Kadın, MiaTermal Diz Göbek Basen Siyah Kadın Korse, MiaTermal Diz Göbek Basen Siyah Korse, MiaTermal Diz Göbek Basen Kadın, MiaTermal Diz Göbek Basen Kadın Korse, MiaTermal Diz Göbek Basen Korse, MiaTermal Diz Göbek Siyah, MiaTermal Diz Göbek Siyah Kadın, MiaTermal Diz Göbek Siyah Kadın Korse, MiaTermal Diz Göbek Siyah Korse, MiaTermal Diz Göbek Kadın, MiaTermal Diz Göbek Kadın Korse, MiaTermal Diz Göbek Korse,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR